KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14943153
nr 1494 3153
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
Komposition. Signerad, daterad -83. Blandteknik, bildmått: 88x56 cm, yttermått inklusive ram: 110x78 cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:32:02
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg